AVUI

max:29º
min:15º
Sou a: Inici / Notícies / UNA DELEGACIÓ DEL GOVERN DEL SENEGAL A GUISSONA

UNA DELEGACIÓ DEL GOVERN DEL SENEGAL A GUISSONA

Durant aquest cap de setmana, de dissabte a dilluns, una delegació del govern del Senegal ha visitat la nostra vila. En aquesta trobada han portat a terme diferents reunions amb membres de la Unió de la Comunitat Senegalesa de la Segarra i Urgell, amb representants de l'Ajuntament de Guissona i de la Corporació Alimentària de Guissona.

Durant aquest cap de setmana, de dissabte a dilluns, una delegació del govern del Senegal ha visitat la nostra vila.

Durant la seva estada han portat a terme diferents reunions amb membres de la Unió de la Comunitat Senegalesa de la Segarra i Urgell, amb representants de l'Ajuntament de Guissona i de la Corporació Alimentària de Guissona.

 

arxivat sota: