ACTIVITATS CULTURALS DE SETMANA SANTA AL CAMPANAR

Aquesta Setmana Santa l’activitat cultural de la nostra vila es concentra al campanar de l’església. Després de les tasques de neteja i adequació d’aquest espai que s’han portat a terme durant el darrer mes, aquest dilluns vam poder començar a gaudir de les sessions de contes que s’allargaran fins al proper dimecres a la nit.

DIMARTS 26 MARÇ 2013

 Aquesta Setmana Santa l’activitat cultural de la nostra vila es concentra al campanar de l’església. Després de les tasques de neteja i adequació d’aquest espai que s’han portat a terme durant el darrer mes, aquest dilluns vam poder començar a gaudir de les sessions de contes que s’allargaran fins al proper dimecres a la nit.

En aquestes sessions de contes que es van iniciar ahir a les 6 de la tarda amb un públic familiar, que es repetiran avui també amb famílies i que clouran dimecres amb sessions noctunes per a adults amb contes de por, la cerverina Rosa Caballol és l’encarregada de dinamitzar aquestes sessions que s’acaben amb la visita al balcó del campanar des d’on es poden contemplar les magnífiques vistes de la vila i de la plana de Guissona