Aquest dijous, descobrirem la Guissona Medieval

Després de la gran acollida de la Guissona Contemporània i de la Guissona Barroca i Renaixentista, aquest dijous ens endinsarem en la Guissona Medieval, coneixerem el passat medieval de la nostra vila, un període èpic i fascinant.

DIMARTS 21 AGOST 2012

Després de la gran acollida de la Guissona Contemporània i de la Guissona Barroca i Renaixentista, aquest dijous ens endinsarem en la Guissona Medieval, coneixerem el passat medieval de la nostra vila, un període èpic i fascinant.

 

La visita començarà a les 22.00h a la plaça major i acabarà al carrer del gueto amb un autèntic trobador que recrearà la màgia d’aquell moment amb les seves rondalles i històries!

 

Les entrades s’han d’adquirir de manera anticipada a l’Ajuntament de la vila al preu de 5 € per persona. L’aforament és limitat.

 

La propera visita, el dijous, 30 d’agost a les 10 del vespre ens endinsarà a l’època antiga i es portarà a terme al Parc Arqueològic.

 

No us perdeu aquesta bonica experiència.

 

Places limitades!!!!