BALCONS, JARDINS I FINESTRES PLENS DE FLORS

En aquesta quinzena edició del concurs en la que es valoren els espais més florits de la nostra vila, la població de Guissona ha escollit, en votació popular, la cura que es té de l’edifici d’entitats “La Caserna” i el seu jardí, pel que fa a l’edifici privat, els veïns de Guissona, en votació popular han votat el balcó del carrer Xaloc, núm, 1

DILLUNS 04 JUNY 2012

El passat dissabte 2 de juny va tenir lloc l’acte d’entrega de premis del concurs OMPLIM LA CASA DE FLORS.
En aquesta quinzena edició del concurs en la que es valoren els espais més florits de la nostra vila, la població de Guissona ha valorat, en votació popular, la cura que es té de l’edifici d’entitats “La Caserna” i el seu jardí, pel que fa a l’edifici privat, els veïns de Guissona, en votació popular han votat el balcó del carrer Xaloc, núm, 1
En la valoració del jurat, format per jardiners i floristes de la nostra vila, el primer premi a millor jardí a recaigut a Carme Tarruella de l’Av. de Cervera, 21 i el de millor balcó a Margarita Donaire, del C/ de les Serres, 18.
El premi a associacions, entitats i barris ha recaigut a la comunitat de veïns del carrer del Blat, núm 6.
Animem a la població de Guissona a participar en les properes edicions del certamen i a tenir els espais privats ajardinats ben cuidats i florits.