EL ROC I LA PLÀCIDA ES PREPAREN PER LA FESTA MAJOR

Els gegants més antics de la nostra vila, que aquest mes de setembre compliran els 38 anys ja tenen ganes de festa i per estar resplendents en la cercavila del proper divendres, 7 de setembre, en la que la seva companya, la geganta Tieta, farà els 10 anys, aquests dies han passat per la perruqueria.

DIVENDRES 31 AGOST 2012

Comencen els preparatius de la Festa Major, això comporta tenir a punt el vestuari, passar per la perruqueria … i el Roc i la Plàcida no han estat l’excepció.

Els gegants més antics de la nostra vila, que aquest mes de setembre compliran els 38 anys ja tenen ganes de festa i per estar resplendents en la cercavila del proper divendres, 7 de setembre, en la que la seva companya, la geganta Tieta, farà els 10 anys, aquests dies han passat per la perruqueria.

Us esperem a la inauguració de la Festa Major en la que el Roc i la Plàcida faran un regal molt especial a la seva companya de cercaviles!!!