El Secretari General de l’Esport visita la nostra vila

El partit internacional de futbol sala entre Catalunya i Romania, jugat el passat dijous, 15 de setembre, al pavelló poliesportiu de Guissona va promoure la visita del secretari general de l’Esport a la nostra vila.

DIVENDRES 16 SETEMBRE 2011

El partit internacional de futbol sala entre Catalunya i Romania, jugat el passat dijous, 15 de setembre, al pavelló poliesportiu de Guissona va promoure la visita del secretari general de l’Esport a la nostra vila.

Després de fer la visita institucional al nostra Ajuntament i de signar el llibre d’honor, el Secretari General de l’Esport va presenciar el partit de la selecció catalana absoluta de futbol sala disputat contra Romania al pavelló de Guissona, un pavelló que es va omplir de gom a gom, amb més de 600 espectadors que van viure un gran espectacle de futbol sala. El partit va finalitzar en un empat a dos amb un final vibrant.