ELS STOMPERS & CELTIC CAOS OMPLEN LA PLAÇA MAJOR

Els Stompers & Celtic Caos van omplir la calorosa nit de dimarts, la plaça major de Guissona amb un públic molt entregat que va gaudir en tot moment de l’ambient càlid i engrescador d’una taverna irlandesa.

DIMECRES 14 JULIOL 2010

 
La calorosa nit del passat dimarts va fer que la plaça major de Guissona s’omplís de guissonencs i guissoneques, així com de persones vinguts d’arreu de la província que van voler gaudir dels capvespres a la romana a la nostra vila.
 
A les 10 del vespre es va iniciar el concert d’Els Stompers & Celtic Caos, un grup de músics i ballarins que ens van portar a la plaça major l’espectacle VISCA TABERNIA! una actuació que durant una hora ens van permetre viure l’àmbient càlid i engrescador d’una taverna irlandesa, portat al gran escenari.
 
A la tarda, a la plaça de capdevila es va iniciar el taller FEM UNA LLÀNTIA! d’elaboració de llànties romanes, que s’acabarà avui a partir de les set de la tarda, avui al vespre, cinema amb la pel·lícula AGORA.
 
Veniu i gaudiu al màxim de les activitats que aquesta setmana uns hem preparat a la nostra vila.

Ave Iesso!