Exposicíó "Recordant Guissona" el proper 31 de març a partir de les 18h.

A l'espai Fassina de Guissona.

DIJOUS 29 MARÇ 2012

Dissabte 31 de març, a partir de les 18.00 hores

 

CONVOCATÒRIA

 

El proper dissabte, 31 de març a les 6 de la tarda i a la sala d’exposicions de LA FASSINA s’inaugura l’exposició de fotografies RECORDANT GUISSONA. Una exposició de 450 fotografies inèdites, sortides d’àlbums de fotos de persones de la nostra vila.

 

Aquesta exposició, promoguda pel grup de persones de la Comissió “Recordant Guissona”, persones nascudes a la nostra vila i que per diferents causes viuen arreu i que periòdicament organitzen trobades per recuperar els seus orígens i reviure moments del seu passat a Guissona.

 

 

Acte: Exposició “Recordant Guissona”

Dia: Dissabte, 31 de març de 2012

Hora A partir de les 18.00 hores

Lloc: Espai Fassina de Guissona