FESTA NACIONAL UCRAïNESA

Aquest dissabte, la comunitat ucraïnesa de la nostra vila ens convida a la FESTA NACIONAL D'UCRAÏNA, un espai en el que podrem conèixer la gastronomia, els balls i la música del país d'origen d'aquests nous guissonencs.

DIVENDRES 24 AGOST 2012

 Aquest dissabte, la comunitat ucraïnesa de la nostra vila ens convida a la FESTA NACIONAL D'UCRAÏNA, un espai en el que podrem conèixer la gastronomia, els balls i la música del país d'origen d'aquests nous guissonencs.

Els actes tindran lloc tots a la tarda a la Plaça Vell-Pla, d'acord amb el següent programa:

16.00h. Jocs de cosacs, karaoke i jocs de nens.
17.30h. Presentació oficial de la Festa.
18.00h. Concert de música Ucraïnesa
20.00h. Ball de nit
02.00h. Cloenda de la Festa


*** Hi haurà servei d'entrepans i begudes típics d'Ucraïna ***