SETENA FESTA DE LA GENT GRAN

Per setè any consecutiu Guissona va celebrar el passat diumenge, 3 de juny la festa en homenatge a la gent gran, una festa en la que hi van participar 250 avis de la nostra vila. Un dinar popular i un homenatge als avis més grans assistents a la festa, enguany Ramon Armengol Farre de 101 anys i Maria Tarruella Creus de 96, han estat els homenatjats.

DIMARTS 05 JUNY 2012

Per setè any consecutiu Guissona va celebrar el passat diumenge, 3 de juny la festa en homenatge a la gent gran, una festa en la que hi van participar 250 avis de la nostra vila.

Un dinar popular i un homenatge als avis més grans assistents a la festa, enguany Ramon Armengol Farre de 101 anys i Maria Tarruella Creus de 96, han estat els homenatjats.

A continuació trobada d’acordionistes i ball han arrodonit la festa.