S'INAUGURA EL PARC D'HÀBITS SALUDABLES

El proper diumenge, 13 de març al matí s’inaugurarà al Parc de Fluvià de Guissona, el PARC D’HÀBITS SALUDABLES, amb diferents elements que promouran la pràctica de l’esport entre la població de la nostra vila.

DIJOUS 10 MARÇ 2011

El proper diumenge, 13 de març al matí s’inaugurarà al Parc de Fluvià de Guissona, el PARC D’HÀBITS SALUDABLES, amb diferents elements que promouran la pràctica de l’esport entre la població de la nostra vila.

Sota el lema A GUISSONA, FES SALUT, FES ESPORT! es donaran a conèixer els elements del parc a partir de les 11 del matí, repartint samarretes entre els guissonencs que assisteixin a l’acte i provin les màquines.

L’acte oficinal d’inauguració es farà a dos quarts d’una del migdia i anirà a càrrec de l’Il•lm Sr. Josep Cosconera, Alcalde de Guissona i l’Il.lm. Sr. Jaume Gilabert, President de la Diputació de Lleida.
 

Més imatges:

 http://www.facebook.com/album.php?aid=56288&id=100000013470805&l=79a1f977fd